Cheap sushi – they usualy don’t go together. But in our house today, we found them, because it was all homemade! Wished I had taken more pictures, but I was too busy rolling and cutting. This whole platter costs less than $20, and good enough to feed 2 adults and 4 kids.

IMG_5924

Advertisements